O nás

EGAMED, spol. s r.o. je na trhu so zdravotníckou technikou pre Vás od roku 1991. Veríme, že s našimi službami v oblasti obchodu a servisu ste spokojní – naším základným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov – partnerov, pre zdravie Vašich pacientov.


Predmetom činnosti našej spoločnosti je predaj lekárskych prístrojov a zdravotníckeho materiálu pre:

  • kardiologickú diagnostiku a terapiu
  • komplexnú rehabilitáciu
  • spinálne implantáty
  • dennú prax vo Vašich ordináciach a zdravotníckych zariadeniach

Náš predaj je komplexne obchodne a servisne zabezpečený vlastnou sieťou obchodných zástupcov a servisných stredísk v rámci Slovenskej republiky.

Od roku 2011, po dvadsiatich rokoch života Egamedu, prešla naša spoločnosť mnohými internými zmenami, konsolidáciou a úpravou vlastnej obchodnej štruktúry. Jedným z výsledkov tohto procesu je klinika MEDANTE v Bratislave, ktorá 1.júna 2013 otvorila svoje brány pre verejnosť ako prvá klinika celostnej medicíny na Slovensku. Našu nezávislú sesterskú spoločnosť, považujeme za unikátne miesto, kde sa moderná medicína, ktorej potrebám Egamed slúži od svojho vzniku až dodnes, spája s mnohými alternatívnymi medicínskymi prístupmi. Miesto, vybavené špičkovou medicínskou diagnostickou a terapeutickou technológiou a najmä odborným kolektívom skúsených lekárov a terapeutov. Viac informácií dostupných na www.medante.com

Ďakujeme Vám za Vašu doterajšiu dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Michal Andrejco
konateľ