Vibračné činky BodyVib

Vibračné činky BodyVib

Výrobca:

Vibračné činky BodyVib

  • 1 pár 1,5 kg činiek, farba biela
  • 1 pár 2,8 kg činiek, farba šedá
  • 1 pár 4,6 kg činiek, farba čierna

Pri cvičení s činkami fitvibe® zapájate až 90% svalových vlákien, čo v porovnaní so 40-50% pri bežnom silovom tréningu znamená, že tréning s činkami fitvibe je maximálne efektívny. Efektivitu posilňovania s vibračnými činkami potvrdzujú štúdie uskutočnené v Sporthochschüle v Kolíne nad Rýnom a v ďalších vedeckých ústavoch.

Tréning s unikátnymi vibračnými činkami fitvibe® je jediným mobilným vibračným tréningom na svete. Vďaka tomu sa môžete zbavovať podkožného tuku, odstrániť nepríjemné napätie či bolesti kdekoľvek sa práve nachádzate: v kancelári, doma, či na dovolenke.

Vibrácie produkované činkami fitvibe® uvoľňujú svalové napätie a vďaka zvýšenému prekrveniu, napomáhajú rýchlejšiemu regenerovaniu svalov a okolitého tkaniva.

Vibračné činky fitvibe® umožňujú Vašim zákazníkom užiť si vibračný tréning pod vedením obľúbeného lektora. Pri skupinovom tréningu sú používané špeciálne cvičebné zostavy, ktoré boli vyvinuté trénerom nemeckých celebrít Arno Schmittom. Tieto zostavy boli vytvorené so zameraním na čo najefektívnejšie tvarovanie postavy a redukciu podkožného tuku a to predovšetkým v problémových partiách.